Artykuł napisany przez

Skończyła filologię polską już jakiś czas temu, a mimo to wciąż doganiają ją dylematy i zagwozdki językowe. Blog ten prowadzi po to, aby poprawić chociaż drobny odsetek błędów...

4 komentarze

Strona 1 z 1
 1. Hadret
  Hadret z | | Odpowiedz

  A może by tak fleksja nazwisk? Przydałaby się też jakieś zasady tworzenia nazw mieszkańców jakichś miejscowości, np. jak nazywa się mieszkaniec/mieszkanka Berlina, Damaszku etc.? Takie użyteczne rzeczy (:

 2. Bartosz Zajączkowski
  Bartosz Zajączkowski z | | Odpowiedz

  Jeżeli pozwolisz sobie coś doradzić, to proponowałbym Ci zmniejszyć nieco tempo publikowania do takiego, z którym będziesz mogła sobie fizycznie i mentalnie poradzić. Trudno jest codziennie wyskakiwać z nowym pomysłem na artykuł, zwłaszcza kiedy ma się normalne życie, które również domaga się od nas uwagi.

  Moja propozycja jest taka… raz na trzy dni. Nawet jeśli dziś napiszesz pięć artykułów to i tak publikuj je co trzy dni. To da Ci więcej czasu i pozwoli wykiełkować nowym pomysłom w okresach obniżonej kreatywności.

  Wybacz, jeśli truję Ci o rzeczach które już dawno wiesz i może stosujesz… ale bardzo lubię tu zaglądać i uważam, że szkoda by było, gdybyś zarzuciła blog, ze względu na zbyt szybkie tempo i brak nowych pomysłów.

  Pozdrawiam i powodzenia! 🙂

 3. ereth
  ereth z | | Odpowiedz

  Na początek proponowałabym Ci rozwiać własne wątpliwości interpunkcyjne, a później pouczać innych.

Prosimy o komentarz z Twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Napisz odpowiedź

Przeczytaj poprzedni wpis:
Coraz większe problemy ze zrozumieniem młodszych;>
Zamknij