O mnie

Nazywam się Magdalena Bród, pochodzę z Bytomia, studiowałam w Opolu, gdzie ukończyłam z tytułem magistra filologię polską z językiem czeskim. Obroniłam pracę na temat „Blog jako miejsce autoprezentacji i interakcji”. Ukończyłam również podyplomowe studia logopedii na  Uniwersytecie Wrocławskim. Nie wiążę jednak raczej z nimi planów na przyszłość. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i pracuję w agencji interaktywnej.

Czym się interesuję?

Masowo wyszukuję błędy w mediach, zarówno w tych tradycyjnych, jak i nowych. W internecie się od nich roi. Czasem zajmuję się korektą i redakcją tekstów. Bywa również, że je tworzę. I to dość często, słowa to moja pasja.

Lubię też tworzyć strony internetowe i kolejne blogi.  Na przestrzeni lat trochę się ich uzbierało. Zaczęło się od tworzenia banalnych projektów w HTML-u. Dziś wolę postawić serwis na gotowym systemie CMS i sama go tylko przerobić do własnych potrzeb. Uwielbiam WordPressa. Pozycjonuję też strony internetowe.

——————————————————————————

Poza tym, bardzo lubię oglądać filmy (przeróżnych gatunków, choć preferuję dramaty i komedie romantyczne, jak to na kobietę przystało) oraz czytać dobre książki.

——————————————————————————

W internecie można mnie znaleźć tutaj: lastfm, facebook, nasza-klasa, blip, flaker, golden line

2 komentarze do “O mnie

  1. Miła Pani Magdo! Jestem emerytką, z wykształcenia inżynierem, Cieszę się, że prowadzi Pani ten blog, bo jest on bardzo przydatny. Już sobie nawet wpisałam jego adres w zakładki mojego komputera i często z niego korzystam przy pisaniu listów. Dziękuję i zachęcam do dalszych wpisów.
    Serdecznie pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.