Kategorie
o tym i owym

Parę pytań do czytelników

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałam się Was poradzić, zatem zrobię to bezpośrednio, od punktów.

1. Czy warto zmieniać domenę z filolozka.brood.pl na jakąś samodzielną? Na przykład korzystając z przekierowania 301, czy może nie ma to sensu?

2. Czy warto mieć profil na GOLDENLINE? Jeśli tak, to czy warto tam wypełniać każde najdrobniejsze pole, a także zbierać znajomych z różnych branż? Jeśli tak, ogłaszam oficjalnie – dodajmy się (mam oczywiście na myśli osoby, które uważają, że mamy wystarczający kontakt, aby mieć tam siebie w znajomych).

3.  Czy na blogu takim, jak ten, wypada dodać zakładkę “CV” i takowe tam zamieścić? pytam, ponieważ z powodu kończenia studiów szukam pracy, a jak to kiedyś ktoś mądry napisał, blog jest idealnym przedłużeniem CV i LM.

4.  Ostatnio zmieniłam kilka elementów na tym blogu (w tym miejscu chciałam podziękować Krzyśkowi Safjanowskiemu za dodanie mi jednego paska bocznego). Tu pojawia się pytanie – co jeszcze zmienić? coś dodać, coś ująć?

5. Czy ktoś orientuje się dlaczego nie działa mi na tym blogu standardowa “chmurka tagów”? gdy dodaję ją jako widżet, nie wyświetla się.

Takie oto pytania me i prośby o rady spowodowane tym, że przecież blog jest jednym z elementów Web 2.0, który to nie istniałby bez współtworzenia czytelników.

Pozdrawiam poświątecznie! 🙂

Autor: Magda

Skończyła filologię polską już jakiś czas temu, a mimo to wciąż doganiają ją dylematy i zagwozdki językowe. Blog ten prowadzi po to, aby poprawić chociaż drobny odsetek błędów...

23 odpowiedzi na “Parę pytań do czytelników”

1. Moim zdaniem tak, będziesz lepiej rozpoznawalna ;)) Przekierowanie w łatwy sposób da Ci PageRank.
2. Niestety nie wiem, lecz słyszałem, że to dobry sposób na promocję ;))
3. Czemu nie? Blog, to Twój osobisty homepage, z którym możesz robić wszystko.
4. Jest idealnie. Nie za bardzo profesjonalnie, ale i nie za bardzo luźno. Jest w sam raz!
5. Nie mam pojęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *