Kategorie
o tym i owym

Podsumowanie roku 2008

Czas na blogowe podsumowanie roku dwa tysiące ósmego. Zastanawiałam się czy w ogóle napisać tę notkę. W końcu zdecydowałam się, żeby pokazać, że o blogu nie zapominam. Po prostu coraz ciężej u mnie z czasem na napisanie czegoś nowego.

Blog ten powstał w marcu ubiegłego roku. Wtedy miał jednak 2 lub 3 notki. Tak naprawdę zaczełąm tu pisać regularnie dopiero w lipcu i od tego czasu udało mi się napisać 87 wpisów oraz otrzymać 396 komentarzy. Wpisów niewiele, komentarzy ogromnie dużo 🙂 Za co serdecznie dziękuję. To właśnie Wy, czytelnicy, motywujecie mnie do pisania.

Wiele przeszedł, niejeden pad serwera, parę ponownych wgrywań kopii baz danych, brakuje także kilku wpisów. Na szczęście utrzymuje się dalej. Mam nadzieję, że będzie się rozwijał dalej.

Dla zainteresowanych lista wszystkich wpisów znajduje się TUTAJ

Autor: Magda

Skończyła filologię polską już jakiś czas temu, a mimo to wciąż doganiają ją dylematy i zagwozdki językowe. Blog ten prowadzi po to, aby poprawić chociaż drobny odsetek błędów...

7 odpowiedzi na “Podsumowanie roku 2008”

Mało wpisów? No proszę nie żartuj w taki sposób… w takim razie w moim ogródku świeci pustkami, nawet byle chwasta nie zauważysz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *