Reklama na blogu

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie jesteś zainteresowany reklamą u mnie – zapoznaj się z formami współpracy, jakie preferuję oraz statystykami – być może uda nam się znaleźć wspólny język i wypromować Twój produkt lub usługę.

Przez kilka lat prowadzenia bloga, zdążyłam zbudować wokół niego społeczność zainteresowaną językowymi wpadkami, łamigłówkami, które z pozoru są nie do rozwiązania. Zawsze, na początku roku do maja, znaczną część użytkowników stanowią maturzyści. Poza tym wielu tu studentów piszących prace zaliczeniowe i kobietek szykujących się do wypisywania zaproszeń ślubnych.

Podobnie, jak inni blogerzy, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dbając przy tym o to, aby tematyka współpracy dotyczyła tego, o czym piszę na blogu.

Formami, jakie preferuję na blogu są:

  • artykuły sponsorowane – koszt: 1000 zł
  • posty sponsorowane na Facebooku – ustalane indywidualnie
  • testy i recenzje produktów oraz usług – od 1500 zł w zależności od czasu, który muszę poświęcić
  • banery reklamowe – dogadamy się! 🙂
  • konkursy – w zależności od konkursu. Odpadają konkursy typu: Ty zrób konkurs, a my damy nagrodę Twoim czytelnikom 🙂 – preferuję raczej zasady: win-win-win.

Chętnie obejmę również patronat nad ciekawym wydarzeniem lub akcją. Jestem też otwarta na inne formy współpracy – skontaktuj się ze mną – wymyślimy coś wspólnymi siłami.

Wszystkie podane ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% VAT.

Statystyki

PrzechwytywanieTak wygląda liczba odwiedzin za ostatnie 30 dni, typowy miesiąc niczym się niewyróżniający.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy!